Lot 24
Vendue Next Door | 4 July 2022
Aart van den IJssel (1922-1983)

Bladruiters

de ruiters gesigneerd en gedateerd '70 (op het linker achterbeen)

perspex met acrylglas kap, 26x18x66 cm

Conditie: verkleuringen door plakband op de kap, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120