Lot 22
Vendue Next Door | 4 July 2022
Vera Galis (1959)

gesigneerd, gedateerd en genummerd 'vera galis '89 2/5' (linksonder)

roestvrij staal, 13x20,5x13 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35