Lot 19
Vendue Next Door | 4 July 2022
Aart van den IJssel (1922-1983)

gesigneerd en gedateerd 'AvYssel '63 (rechtsonder)

olieverf op doek, 51,5x71,5 cm

Conditie: verfverlies langs de randen, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80