Lot 18
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Pandora Pocus

gesigneerd met initialen en gedateerd 'Hp 67' (rechtsonder); nogmaals gesigneerd, gedateerd en getiteld (verso)

olieverf op doek, 100x80 cm (102x82 cm incl. lijst)

Conditie: oppervlakte licht vervuild, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90