Lot 17
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Zeeschilderij met kleurenbalk

gesigneerd 'hannes postma' (op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 60x80 cm

Conditie: oppervlakte vervuild, craquelé, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40