Lot 16
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Zeegezicht

gesigneerd met initialen en gedateerd 'HP 77' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 50x65 cm

Conditie: craquelé, oppervlakte vervuild, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25