Lot 15
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

La chasse aux peupliers

gesigneerd met initialen en gedateerd 'HP '88' (linksonder), nogmaals gesigneerd, gedateerd en getiteld (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 70x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60