Lot 14
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

De schilder

gesigneerd met initialen en gedateerd 'Hp 76' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 60x80 cm

Conditie: oppervlakte vervuild, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60