Lot 13
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hannes Postma (1933-2020)

Vuurtorens schaduw

gesigneerd en gedateerd 'Postma 1971' (linksonder), getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 60x80 cm (62x83 cm incl. lijst)

Conditie: oppervlakte vervuild, verder goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70