Lot 11
Vendue Next Door | 4 July 2022
David Lindberg (1964)

gesigneerd en gedateerd '14 (verso)

epoxy, glasvezel, pigment, bouwschuim, ca. 110x140x8 cm

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180