Lot 8
Vendue Next Door | 4 July 2022
Jasper de Beijer (1973)

The Devil Drives and other true stories

kunstenaarsboek met originele Lambda print 'Cahutchu', de print gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd in pen 4/50 (verso), het boek tevens gesigneerd, getiteld en genummerd op de titel pagina, print: 28x18,5 cm, boek: 30x23,5 cm

Uitgegeven in 2006 door Nai 10 publishers, Rotterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80