Lot 10
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ton Zwerver (1951)

Huiskamer Sculptuur no 1 bij C. Poy en C. Renan. Barcelona

gedateerd, geannoteerd, gesigneerd en genummerd in potlood '29-02-1992 Huiskamer Sculptuur no 1 bij C. Poy en C. Renan. Barcelona Ton Zwerver 1-5' (onderaan)

kleurenfoto, 60x50 cm (103x84 cm incl. lijst)

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25