Lot 12
Vendue Next Door | 4 July 2022
David Lindberg (1964)

Something Vista

gesigneerd, getiteld en gedateerd 2002,(verso)

epoxy, glasvezel, pigment, schuimboard en magazineknipsels, 51x31x8 cm

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70