Lot 7
Vendue Next Door | 4 July 2022
Thorsten Brinkmann (1971)

La Hütte Royal

speciale uitgave met kleurenfoto, kunstenaarsboek en vintage LP met door de kunstenaar bewerkte hoes

de foto gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd ‘Never Die/2013/19/22’ (rechtsonder), zonder lijst, 20x27 cm

Uitgegeven in 2013 door Hatje Cantz Verlag, Hamburg.

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30