Lot 5
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Ben S 87' (rechtsonder), onduidelijk geannoteerd (linksonder)

gouache en potlood op papier, 58x48,5 cm (65x56 cm incl. lijst)

Daarbij het boek 'Ben Sleeuwenhoek een keuze 1987-2000', uitgegeven door Stichting BoZart, Bergen op Zoom, in 2001.

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60