Lot 4
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Ben S 09' (linksonder)

gouache met collage, 24x32 cm (31x38,5 cm incl. lijst)

Daarbij het boek 'Ben Sleeuwenhoek een keuze 1987-2000', uitgegeven door Stichting BoZart, Bergen op Zoom, in 2001.

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70