Lot 3
Vendue Next Door | 4 July 2022
Ben Sleeuwenhoek (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Ben S 92' (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 40x75 cm

Literatuur.
S. Herst, T. Schaar and B.Sleeuwenhoek, 'Ben Sleeuwenhoek a selection', Bergen op Zoom 2001, afgebeeld op p. 45. Een exemplaar van dit boek is bij dit lot inbegrepen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50