Lot 39
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School (19de eeuw)

Lezende priester in de kerk

gesigneerd met initialen en gedateerd '1855' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22x28 cm (met lijst: 38x44 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70