Lot 1
Vendue Next Door | 4 July 2022
Zeven diverse wandversieringen

20e eeuw.

Een ornament. glas-in-lood hangers, een reliëf, een tekening, een prent en een aquarel.

Van 16x11 tot 122x25 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45