Lot 38
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hermanus Jozef van Wijngaarden (1922-2012)

Bomschuiten in de branding

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 61x90 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220