Lot 31
Vendue Next Door | 4 July 2022
Cornelis (Kees) van Waning (1861-1929)

Bomschuit in de golven

gesigneerd ; C. van Waning' (linksonder)

olieverf op paneel, 26x20 cm (met lijst 43x37 cm)

Conditie: Goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160