Lot 37
Vendue Next Door | 4 July 2022
Naar Louis Soonius (20ste eeuw)

Stranddag op een zonnige dag

draagt naam 'Louis Soonius' (rechtsonder)

olieverf op doek, 32x47 cm (met lijst: 52x67 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240