Lot 36
Vendue Next Door | 4 July 2022
Joop Liesker (1920-2002)

Besneeuwde tuinen

gesigneerd en gedateerd 'Joop Liesker/91' (linksonder)

olieverf op doek, 90x70 cm (met lijst: 92x72 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70