Lot 50
Vendue Next Door | 2 May 2022
V. Mahieu, 20e eeuw

Elegante jonge vrouw.

Olieverf op board, r.o. getekend en '61, 47x39 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25