Lot 44
Vendue Next Door | 2 May 2022
Wim Bettenhausen (1942) ; Gaston Hoffmann (1883-c.1960)

'Ochtendlicht in Belgisch park' ; 'Scandale au prétoire'

1x gesigneerd en gedateerd in potlood '1978', genummerd '4/15' en 1x gesigneerd en getiteld in de druk

2x ets, diverse afm van 23x34 cm en 34x44 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120