Lot 41
Vendue Next Door | 2 May 2022
Onbekend (20ste eeuw)

Damesportret met bloemen

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

gouache op papier, 33x23,5 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25