Lot 40
Vendue Next Door | 2 May 2022
Vier ingelijst kleurenlitho's (laat 19de eeuw)

Bringing home the Christmas firewood ; God's acre ; Cold comfort ; Stirring the Christmas pudding

alle prenten, diverse afm van circa 47x36 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25