Lot 39
Vendue Next Door | 2 May 2022
Hollandse School (19de eeuw) (2x)

Pendant: heren en damesportret

beide olieverf op doek, beide 73x61 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160