Lot 38
Vendue Next Door | 2 May 2022
Hollandse School (19de eeuw)

Herenportret

olieverf op doek, 74x58 cm (afm. excl. lijst)

Conditie: groot stukje verfverlies

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30