Lot 37
Vendue Next Door | 2 May 2022
Guus de Ruiter (1924-2000)

Portret van een zittend vrouw

gesigneerd en gedateerd '97' (linksonder)

olieverf op doek, 79x64 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30