Lot 34
Vendue Next Door | 2 May 2022
Alfredo Caldini (1917)

Uitzicht op zee

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x30 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100