Lot 32
Vendue Next Door | 2 May 2022
Omer van Vosselen (1934) en J. Brouwer (20ste eeuw)

Portret van een jonge vrouw ; Rozen

beide gesigneerd en 1x gedateerd '85' (linksonder)

beide olieverf op doek, beide zonder lijst, diverse afm van 50x40 cm en 50x24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120