Lot 29
Vendue Next Door | 2 May 2022
Jan van Eden (1942)

Monica Vitti - L'avventura

gesigneerd en gedateerd (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 20x29 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160