Lot 24
Vendue Next Door | 2 May 2022
Navolger Rudolf Bonnet (20ste eeuw)

Devi Sita

aquarel, 73,5x54 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100