Lot 21
Vendue Next Door | 2 May 2022
Indonesische School (20ste eeuw) (6x)

Dansers en portretten

sommige gesigneerd

1x prent, 1x koper reliëfplaat, 1x inkt op papier, 1x aquarel, 2x gemengde techniek op papier, diverse afm van circa 16x23,5 cm tot 29x21,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30