Lot 19
Vendue Next Door | 2 May 2022
Indonesische School (20ste eeuw) (7x)

Indonesische landschappen met flamboyant

warwaan 5x gesigneerd

6x olieverf op doek, 1x olieverf op board, diverse afm van 29x39 cm tot 57x74 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50