Lot 15
Vendue Next Door | 2 May 2022
E. Huber (19de eeuw)

Koeherderin aan een rivier

gesigneerd en geannoteerd 'E. Huber / PER' (linksonder)

olieverf op doek, 27x41 cm (met lijst: 45x58 cm)

Conditie: vernis vergeeld, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160