Lot 33
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hollandse School (19de eeuw) (2x)

Herenportret ; Vrouwenportret met muts

beide olieverf op doek geplakt op paneel, beide 56x70 cm (met lijst: 88x75 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550