Lot 10
Vendue Next Door | 2 May 2022
Europese School, 19e eeuw

Portret van een jonge vrouw.

Olieverf op doek, 38x28 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90