Lot 32
Vendue Next Door | 4 July 2022
L.M. Webb (19de/20ste eeuw) (2x)

'Un heureux ménage' ; 'Un coin de basse-cour'

beide gesigneerd 'L.M. Webb. 1892.' (rechtsonder); beide getiteld, gesigneerd en gedateerd (op een label op de achterzijde)

beide olieverf op paneel, 22,5x30,5 cm (met lijst, beide: 32,5x40,5 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240