Lot 34
Vendue Next Door | 4 July 2022
Elise Claudine Arntzenius (1902-1982)

Witte rozen in vaas

gesigneerd 'E.C Arntzenius' (linksonder)

olieverf op paneel, 36x24 cm (met lijst: 48x37 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180