Lot 35
Vendue Next Door | 4 July 2022
Marie Wandscheer (1856-1936)

Tulpen in groene vaas

gesigneerd 'MWandscheer' (linksonder)

olieverf op paneel, 23x32 cm (met lijst: 33x40 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, verfverlies (langs de rechtrand)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90