Lot 30
Vendue Next Door | 4 July 2022
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991)

Gezicht op de Delftsche Poort te Rotterdam

restanten van een signatuur (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x90 cm (met lijst: 65x105)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, enkele retouches

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100