Lot 29
Vendue Next Door | 4 July 2022
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Gezicht op de Laurenskerk te Rotterdam vanaf de Lange Torenstraat

gesigneerd 'G. J. Delfgaauw' (rechtsonder)

olieverf op doek, 45x35 cm (met lijst: 59x49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140