Lot 3
Vendue Next Door | 2 May 2022
Bram van Velde (1895-1981)

Twee naakten

gesigneerd 'AG van Velde' (middenonder)

potlood op papier, 59x45,5 cm (met lijst: 71x58 cm)

Voorlopige schets voor het schilderij ' 'Nude with arums' (privécollectie, geïllustreerd door Erik Slagter, Bram van Velde).

Conditie: papier vergeeld, kreukels, bruine vlekjes

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120