Lot 2
Vendue Next Door | 2 May 2022
Nyoman Erawan (1958)

Abstracte compositie / Komposisi abstrak

gesigneerd 'Nyoman Erawan' en onduidelijk gedateerd, mogelijk '90' (rechtsonder)

oil on canvas, 98x147 cm (105x154 cm)

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80