Lot 4
Vendue Next Door | 2 May 2022
Hendricus Roodenburg (1895-1987) en 2x onbekende maker (3x)

20e eeuw.

Gezicht op Zutphen, bloemstilleven in reliëf en een duinlandschapje.

Kleurets, r.o. getekend, 39x30 cm (binnen passe-partout), reliëf op board, l.o. monogram DMH, 16x22 cm (excl. lijst) en olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 16x22 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60