Lot 28
Vendue Next Door | 4 July 2022
Hendrik Pieter Groen (1886-1964)

'Le pont Augustin' / Gezicht op de Augustijnenbrug in Brugge

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'HP Groen / Brugge - 1912' (linksonder); getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 39x62 cm (met lijst: 56x79 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, stukjes verfverlies, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180