Lot 46
Vendue Next Door | 2 May 2022
Ans Wortel (1929-1996)

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd (linksboven), getiteld (op de passe-partout)

gouache op papier, zonder lijst, 54,5x25 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100