Lot 2
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)

Bloemstilleven van Japanse kersen

gesigneerd met pseudoniem 'H Endlich'

olieverf op doek, 30x40 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220